דף הבית›מכרזים›مناقصة رقم 11/2021 - تقديم خدمات سفريات للطلاب للعام الدراسي 2021/2022 في بسمةמכרזיםمناقصة رقم 11/2021 - تقديم خدمات سفريات للطلاب للعام الدراسي 2021/2022 في بسمةמכרזי ספקיםמועד אחרון להגשה: 31 בדצמ׳ 2021פרטי מכרזקטגוריהמכרזי ספקיםתאריך פרסום1 בנוב׳ 2021מועד אחרון להגשה31 בדצמ׳ 2021מועד אחרון לשאלות הבהרה-מועד כנס מציעים-קישור להגשה מקוונת-חזרה למכרזים-קבצי המכרזمناقصة رقم 11/2021 - تقديم خدمات سفريات للطلاب للعام الدراسي 2021/2022 في بسمةPDFהורדהמכרזים נוספיםמכרזי ספקיםהודעה על פתיחת תיבת מכרזים-קרא עוד ←מכרזי ספקיםמכרז פומבי מס' 2/2023 - לביצוע עבודות שדרוג והקמת מגרש כדורגל ברטעה1 בפבר׳ 2023קרא עוד ←מכרזי ספקיםמכרז פומבי מס' 2/2023 - לביצוע עבודות שדרוג והקמת מגרש כדורגל ברטעה1 בפבר׳ 2023קרא עוד ←מכרזי ספקיםהודעה על פתיחת תיבת מכרזים-קרא עוד ←