דף הבית›מכרזים›مناقصة 8/2020 - تنفيذ أعمال تطوير بملعب كرة القدم عين السهلةמכרזיםمناقصة 8/2020 - تنفيذ أعمال تطوير بملعب كرة القدم عين السهلةמכרזי ספקיםמועד אחרון להגשה: 31 בדצמ׳ 2020פרטי מכרזקטגוריהמכרזי ספקיםתאריך פרסום1 באוג׳ 2020מועד אחרון להגשה31 בדצמ׳ 2020מועד אחרון לשאלות הבהרה-מועד כנס מציעים-קישור להגשה מקוונת-חזרה למכרזים-קבצי המכרזمناقصة 8/2020 - تنفيذ أعمال تطوير بملعب كرة القدم عين السهلةRTFהורדהמכרזים נוספיםמכרזי ספקיםהודעה על פתיחת תיבת מכרזים-קרא עוד ←מכרזי ספקיםמכרז פומבי מס' 2/2023 - לביצוע עבודות שדרוג והקמת מגרש כדורגל ברטעה1 בפבר׳ 2023קרא עוד ←מכרזי ספקיםמכרז פומבי מס' 2/2023 - לביצוע עבודות שדרוג והקמת מגרש כדורגל ברטעה1 בפבר׳ 2023קרא עוד ←מכרזי ספקיםהודעה על פתיחת תיבת מכרזים-קרא עוד ←