דף הבית›מכרזים›مناقصة 6/2021 - تنفيذ اعمال ترميم بمدرسة معاوية الابتدائيةמכרזיםمناقصة 6/2021 - تنفيذ اعمال ترميم بمدرسة معاوية الابتدائيةמכרזי ספקיםמועד אחרון להגשה: 31 בדצמ׳ 2021פרטי מכרזקטגוריהמכרזי ספקיםתאריך פרסום1 ביוני 2021מועד אחרון להגשה31 בדצמ׳ 2021מועד אחרון לשאלות הבהרה-מועד כנס מציעים-קישור להגשה מקוונת-חזרה למכרזים-קבצי המכרזمناقصة 6/2021 - تنفيذ اعمال ترميم بمدرسة معاوية الابتدائيةPDFהורדהמכרזים נוספיםמכרזי ספקיםהודעה על פתיחת תיבת מכרזים-קרא עוד ←מכרזי ספקיםמכרז פומבי מס' 2/2023 - לביצוע עבודות שדרוג והקמת מגרש כדורגל ברטעה1 בפבר׳ 2023קרא עוד ←מכרזי ספקיםמכרז פומבי מס' 2/2023 - לביצוע עבודות שדרוג והקמת מגרש כדורגל ברטעה1 בפבר׳ 2023קרא עוד ←מכרזי ספקיםהודעה על פתיחת תיבת מכרזים-קרא עוד ←