الصفحة الرئيسية
مجلسي المحلي
خدمات السكان
الأمن والطوارئ
حرية المعلومات والشفافية
اتصل بنا
AR
HE
العطاءات
قائمة العطاءات مع عرض واضح للتواريخ والمواعيد النهائية.
20
مناقصات حالية
3
التصنيفات
121
منتهية
الكل
141
الموارد البشرية
مناقصات الموردين
قاعدة بيانات الاستشاريين والموردين
تصفح العطاءات
بحث
مناقصات حالية
2
العطاءات
تاريخ النشر
آخر موعد للتقديم
الحالة
מכרז פנימי לתפקיד מנהל/ת משאבי אנוש
-
-
نشط
קול קורא להשתתפות נציגי ציבור בוועדות בחינה למכרזי כוח אדם
-
-
نشط
الصفحة 1 / 1
·
2 مناقصة
السابق
التالي
منتهية
4
العطاءات
تاريخ النشر
آخر موعد للتقديم
الحالة
מכרז מס' 8/2025 הודעה על מכרז שירותי הסעות תלמידים ו/או עובדי הוראה למוסדות חינוך ולהסעות אקראיות ומיוחדות לשנת הלימודים תשפ"ו בבסמ"ה
01/08/2025
31/12/2025
منتهي
מכרז מס' 8/2025 - הודעה על מכרז שירותי הסעות תלמידים ו/או עובדי הוראה למוסדות חינוך ולהסעות אקראיות ומיוחדות לשנת הלימודים תשפ"ו בבסמ"ה
01/08/2025
31/12/2025
منتهي
חוברת מכרז מס' 8/2025 - שירותי הסעות תלמידים ו/או עובדי הוראה למוסדות חינוך ולהסעות אקראיות ומיוחדות לשנת הלימודים תשפ"ו בבסמ"ה
01/08/2025
31/12/2025
منتهي
مناقصة 9/2020 - تقديم اقتراحات لوظيفة مستشار قضائي خارجي
01/09/2020
31/12/2020
منتهي
الصفحة 1 / 1
·
4 مناقصة
السابق
التالي
العطاءات | المجلس المحلي بسمة